BÜYÜK ECZACI MİTİNGİ KATILIM DUYURUSUDUR

BÜYÜK ECZACI MİTİNGİ KATILIM DUYURUSUDUR

( 27 KASIM 2022 PAZAR )

 

Değerli Meslektaşlarımız ;

Büyük Eczacı Mitingi 27 Kasım  Pazar günü Ankara / Anıtkabir karşısında ANIT PARK’ ta yapılacaktır.

Otobüsle mitinge katılım :

Kalkış

* 07:30 Bolu İl Temsilcilik Binası önünden hareket edilecek. 

* 10:00  Otobüsler için karşılama noktası, otoyoldan Ankara'ya geliş yönünde Gölbaşı çıkışına girmeden, Şehir Merkezine dönüldükten sonra varılan; OUTLET MAĞAZALAR VE VİLLALARIN bulunduğu alandır.

* Karşılama noktalarında seyyar wc ,ambulans ve su istasyonları olacaktır.

* Malzemeler kişi sayısına göre Miting önlüğü, şapka, düdük, yağmurluk, kumanya ( sandviç, kek, elma, meyve suyu, su) verilecektir.

* Her otobüs için 24 adet slogan lolipopu teslim edilecektir.

* Katılımcılarımız ve Oda yöneticilerimiz, Pazar sabahı 08:00-10:00 saatleri arasında, Ankara girişinde Gölbaşı mevkiinde karşılanacaktır. Mitingimize geliş amacıyla otobüsler için bulunduğunuz İl Valiliğinden ayrıca bir izin alınmasına gerek yoktur. Katılımcıların miting alanına girişinden önce emniyet tarafından güvenlik kontrol işlemleri yapılacaktır.

* Güvenlik kontrol işlemlerinin hızlı ilerleyebilmesi için büyük çanta, powerbank, metal eşya  gibi malzemelerin bulundurulmaması kolaylık sağlayacaktır. Katılımcıların kimlik beyan etmesi gerekecektir. Unutulmaması rica olunur özellikle eczacı kimliklerimizi unutmamaya özen gösterelim.

* Miting alanında kullanılacak pankart ve brandalar TEB tarafından hazırlanmıştır, bunlar dışında herhangi bir malzeme kullanılmayacaktır. Mitingimizin nezih bir şekilde sonlanması açısından  bu husus oldukça önemlidir.

* Karşılama Noktasından hareket edecek otobüsler, trafiği aksatmayacak şekilde, saat 10:30'dan itibaren Miting Alanına doğru gitmek üzere yola çıkacaktır. Karşılama noktasından Mareşal Fevzi Çakmak Caddesine doğru gidiş güzergahı için yönlendirme yapılacaktır. Otobüsler, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde trafiği aksatmayacak biçimde yol kenarına park edecektir.

* Mitingimize kendi imkanıyla gelen katılımcılar için arama noktalarına girilmeden önce, kamelyaların bulunduğu alanda miting malzemesi, kumanya ve slogan lolipopu verilecektir. Mitinge katılım sağlayacak tüm meslektaşlarımızın, yanlarında eczacı olduklarını gösteren, Eczacı Kart, Eczacı Kimlik Kartı, kartvizit gibi bir belgeyi bulundurmaları önemlidir.

*27 Kasım Pazar Günü Ankara'da büyük eczacı mitingimizde, hastalarımız, mesleğimiz ve daha sağlıklı bir toplum için buluşmak dileği ile selam ve sevgilerimizle..

SEO Yönetim Kurulu / Bolu İl Temsilciliği

25 Kasım 2022 - Okunma Sayısı : 270